Yemek ve Kahvaltı Mekanları

Yuvacık Karaaslan Kamping


Başiskele’de, Yuvacık Barajı mevkiinde bulunan Yuvacık Karaaslan Kamping aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle huzur içinde, muhteşem bir doğada hemen yanınızdan akan dere ile iç içe kahvaltı veya yemek yeme imkânı sunuyor.

64dd75f3f259-werg-jpg-jpg
Yuvacık Karaaslan Kamping
Giriş15.11.2019 11:15

Yeşillik ile iç içe olan Karaarslan Kamping sizlere eşsiz bir doğa manzarası sunuyor. Yemyeşil ağaçlar arasında hemen dere yanına konumlandırılmış tesis sakinliği ile huzur veriyor. 

 

Köy Kahvaltısı
 

Serpme kahvaltısında, söğüş tabağı, köy peyniri, patates kızartması, zeytin çeşitleri, menemen, ev yapımı reçeller, köy böreği, bal – tereyağı, kiremitte peynir, Karadeniz muhlama, kaşar peyniri köy ekmeği ve sahanda yumurta bulunan kahvaltı menüsü sizi hem doyuracak hem de sağlıklı bir köy kahvaltısının tadını çıkaracaksınız. 

 

Aktiviteler

Atv Safari
 

Güzel bir kahvaltıdan sonra Atv motorları ile geziler düzenleyebilirsiniz. Sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile çok güzel vakit geçirebileceğiniz hafta sonu veya hafta içi günlerinde 10’ar kişilik gruplarla gezebilirsiniz. Tam gün vakit ayıramayacak olanlar ise 1 saat veya yarım saatlik geziler düzenleyebilirler.

 

Off-Road safari
 

Bölgede bulunan çok sayıdaki dere ve bu derelerin oluşturduğu vadi tipi kanyonlar bölgenin coğrafi yapısını oluşturuyor. Yükseklik yapısının ve engebeli alanının yğun oluşundan dolayı burayı keşfetmek zorlaşıyor. Bölgenin keşfi içi Off-Road turları düzenleniyor. Off-Road tutkunlarının oldukça memnun kalacağı bu aktivite ile Yuvacık’ın içlerine doğru bir keşif düzenleyebilecekler.

 

Yuvacık Zipline


Sadece Karaarslan Kamping tesislerinde yapılan bu aktivite ile sevdiklerinizle eğlence dolu saatler yaşayabilirsiniz. 

 

Trekking

Yürüyüş seven kişiler için doğa içerisinde birkaç saatlik, birkaç haftalık ya da birkaç aylık yürüyüşler düzenlenmektedir. Turlar profesyonel rehberler eşliğinde yapılmaktadır. 

 

Paintball


 Paintball veya Boyatopu, son 20 senedir yaygın bir şekilde oynanan, oyuncuların içi boya dolu küçük jelatin veya plastik toplardan oluşan mermiler kullanmak suretiyle bir parkurda oynanan takım oyunudur. Kalabalık gruplarınızla takımlar halinde, doğa içinde ve geniş bir alanda oynayabileceğiniz eğlence dolu bir aktivitedir. 

 

Masaj 

Profesyonel ekibimiz ile tüm stresinizi üzerinizden atabileceğiniz masajlar yaptırabilirsiniz.

 

Yapılan Organizasyonlar


- Sürpriz doğum günleri
- Özel evlilik teklifleri
- Yıldönümleri 
- Özel gün organizasyoları 

Adres

Servetiye Cami Köyü Yuvacık Baraj Sonu 8.km Yuvacık Başiskele / Kocaeli


 

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.