Trending

Yeni Yılda Burçlara Göre Hediye Tavsiyeleri


Yeni yıla sayılı günler kalmışken yılbaşı günü sevdiklerini mutlu etmek isteyenler hediye telaşına kapıldı bile. Bazıları için hediye seçmek ve almak çocuk oyuncağıyken bazıları için gerçekten eziyete dönüşebiliyor. Bu noktada ise devreye astroloji giriyor. İşte yeni yılda burçlara göre hediye tavsiyeleri.Sevdiklerinize hediye bakmadan önce bir buraya göz atın deriz.

1c2fb287f758-images-10-jpg
Yeni Yılda Burçlara Göre Hediye Tavsiyeleri
Giriş02.12.2019 16:35

1. Koç       

 

Koç burçları genelde hediyeleri ve sürprizleri sever. Onlara hediye seçerken kullanışlı ya da yararlı olanlar yerine heyecan verici, pratik, şaşırtıcı ve sürprizli hediyeleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca yeni şeyler deneyimlemeyi sevdiklerini de belirtmeliyiz. Seçeceğiniz hediyelere gelecek olursak, onları heyecanlandıran şeylerin başında yeni deneyimler gelir. Bu yüzden hayal gücünüzün sınırlarını zorlamaktan çekinmeyin.

 

Koç burcuna özel yılbaşı hediye tavsiyeleri

Klasik: Kişiselleştirilebilir ajanda

Sürprizli: Uçak bileti

Tematik: Kar küresi

 

2. Boğa

 

Boğa burçları ince düşünülmüş hediyelerden bir hayli etkilenir. Ayrıca konforlarına ve lükslerine de önem verirler. Bu yüzden Boğa burçlarının hediyelerini aceleye getirmemenizi öneririz. Genellikle onlara ne aldığınızı değil, bu hediyeyi almak için ne kadar zaman ve emek verdiğinizi önemserler. Yine de bu, bütçesi yüksek hediyelere bayılmadıkları manasına gelmez. Popüler ve güvenilir bir markadan seçeceğiniz kaliteli bir hediye onları mutlu etmenize yetecektir.

 

Boğa burcuna özel yılbaşı hediye tavsiyeleri

Klasik: Cilt bakım seti

Sürprizli: Yıllanmış şarap

Tematik: Tarçın kokulu mum

 

3. İkizler

 

sinema bileti ile ilgili görsel sonucu

İkizler burçları hediye seçmesi en kolay burçlardan birisidir. Neredeyse her şeyi severler. Tam manası ile sosyal bir kelebek olarak doğan İkizler insanı genelde konuşkan ve öğrenmeye meraklı olur. Güncel bilgileri yakalamak, her şeyden haberdar olmak onlar için bir hayli önemlidir. İletişim yönleri kuvvetlidir ve teknolojik yenilikleri de yakından takip ederler. Modern ve yaratıcı seçimlerle İkizler burcunun yeni yılına minik bir dokunuş yapabilirsiniz.

 

İkizler burcuna özel yılbaşı hediye tavsiyeleri

Klasik: Dizi-film platformu üyeliği

Sürprizli: Telefonları için balık gözü lens

Tematik: Yılbaşı desenli çoraplar

 

4. Yengeç

 

Yengeç burçları bir hayli duygusaldır. Kendilerine verilen hediyede bir çaba ve uğraş olması ya da büyük bir manevi anlam taşıması onları çok mutlu etmeye yetecektir. Genellikle dış dünyanın stresinden ve yoğunluğundan kendilerini soyutlayabildikleri evlerini çok severler. Güvenli bir sığınak gibi gördükleri evlerinde adeta kendi dünyalarını yaratırlar. Bu yüzden onlara alınabilecek en uygun hediye, dekorasyon ve ev yaşamını ilgilendiren ürünler olacaktır.

 

Yengeç burcuna özel yılbaşı hediye tavsiyeleri

Klasik: Defter ve kalem seti

Sürprizli: Masaüstü lambası

Tematik: Polar battaniye

 

5. Aslan

 

Son derece samimi olan Aslan burçları göz alıcı şeyleri sever. Bu özelliklerini açığa vurmasalar da içten içte her hareketlerinde bir gösteriş ararlar. Hediye verirken de aynı şekilde sunumuna, paketlemesine ve ince detaylarına çok dikkat ederler. Elbette onlara hediye veren kişilerden de aynı itinayı ve detaycılığı beklerler. Bu yüzden minimal bir anlayışı ile hazırlanmış bir hediye paketini Aslan burcu insanına vermeyi aklınızdan bile geçirmeyin, bizden söylemesi.

 

Aslan burcuna özel yılbaşı hediye tavsiyeleri

Klasik: Payetli elbise

Sürprizli: Masaj rezervasyonu

Tematik: Şık bir kutuda yılbaşı kurabiyeleri

 

6. Başak

 

Düzen, uyum ve titizliği ilke edinen Başak burçları hayatlarını kolaylaştıran eşyaları, pratik ve organize olmayı severler. Verimlerini arttıran yaratıcı taraflarını besleyecek her şeyi ise büyük bir memnuniyetle kabul ederler. Sadelikten hoşlandıkları ve işlevselliği önemsedikleri için ihtiyaca yönelik hediyeler seçmeniz isabetli olacaktır. Ayrıca abartılı hediyeler onları rahatsız edebilir, bu nedenle Başaklara hediye seçerken gösterişten kaçınmaya dikkat edin.

 

Başak burcuna özel yılbaşı hediye tavsiyeleri

Klasik: Makyaj düzenleyici

Sürprizli: Smoothie blender

Tematik: Yılbaşı kartı

 

7. Terazi

 

Zarafet ve uyumdan taviz vermeyen Terazi burçlarına alınacak hediyeler en az kendileri kadar zarif ve yalın olmalı. Terazi burçları hediye almayı severler. O yüzden onlara fazla hediye almalısınız. Dekorasyona meraklı oldukları için evini güzelleştirecek her detay onlar için ilgi çekici olabilir. El yapımı özel tasarımlara ve sanat çalışmalarına asla hayır diyemeyen Terazilere verilecek en uygun hediye ise, evlerini süsleyecek modern tasarım objeleri olacaktır.

 

Terazi burcuna özel yılbaşı hediye tavsiyeleri

Klasik: Kokulu mum

Sürprizli: Konser bileti

Tematik: Yılbaşı konseptli biblo

 

8. Akrep

 

Akrepler burç kuşağının en esrarengiz burcudurlar. Akrepler, hem kendilerine hem de sevdiklerine hediye almayı çok sever. Elbette hediyelerle şımartılmaya da bayılırlar. Akrep burçlarına parlak ve eğlenceli şeyler hediye etmek onları heyecanlandırmaz. Bunun yerine duyularını harekete geçirecek gizemli ve karanlık hediyeler verebilirsiniz. Seçtiğiniz hediyeleri siyah ve bordo gibi tutku uyandıran cesur renklerle ambalajlayarak, içindekinin yaratacağı etkiyi de ikiye katlayabilirsiniz.

 

Akrep burcuna özel yılbaşı hediye tavsiyeleri

Klasik: Polisiye roman

Sürprizli: İpek eşarp

Tematik: Egzotik aromalı çikolatalar

 

9. Yay

 

Yay burçları seyahat etmeyi seven, maceracı ve bağımsızlığına düşkün insanlardır. Sürekli tazelenen meraklı yapıları sebebiyle keşfetme, yeni şeyler öğrenme tutkusuyla yanıp tutuşurlar. Deneyimledikleri yolculuklardan topladıkları ganimetleri kitaplıklarında sergilemek onlar için adeta bir hobidir. Dev dünya haritaları, ülke rehberleri ve keşif kitapları özgür ruhlu Yay burçlarının en fazla hoşuna giden hediye alternatifleri arasında sayılabilir.

 

Yay burcuna özel yılbaşı hediye tavsiyeleri

Klasik: Tematik kitaplar

Sürprizli: Günübirlik workshop bileti

Tematik: İlginç yılbaşı konseptli oyuncaklar

 

10. Oğlak

 

Pratik ve çalışkan Oğlak burçları hayatlarını planlı bir biçimde yaşamayı sever. Tam bir işkolik olduklarından vakitlerinin büyük bir bölümünü de iş yerinde geçirirler. Bu yüzden onlara seçeceğiniz hediyelerin çalışma hayatını kolaylaştıran ve verimi arttıran özelliklere sahip olması hoşlarına gidecektir. Görünüşlerine de bir hayli önem veren Oğlaklar için çeşitli tasarım moda ürünlerinden seçebilir, yeni yıldaki imajlarına estetik bir dokunuş katabilirsiniz.

 

Oğlak burcuna özel yılbaşı hediye tavsiyeleri

Klasik: Yaratıcı ajanda

Sürprizli: Özel tasarım güneş gözlüğü

Tematik: Müzikli yılbaşı tebrik kartı

 

11. Kova

 

Kova burçları daima sıra dışı ve eşsiz olana ilgi duyar. Bu yüzden sınırlı sayıda üretilen herhangi bir koleksiyon ürünü gerçekten ilgilerini çekecektir. Birer sosyal kelebek olarak bilinen ve yenilikçi şeyleri çok çabuk benimseyen Kovalar, sizden gelecek güzel bir konser ya da tiyatro biletiyle adeta havalara uçacaktır. Kovalar için hediye seçerken tarzının enteresan, hatta fütüristik olmasına dikkat edin, zira sıradan hediyeler hiç de onlara göre değil.

 

Kova burcuna özel yılbaşı hediye tavsiyeleri

Klasik: Tiyatro bileti

Sürprizli: Bluetooth kulaklık

Tematik: Fütüristik yılbaşı ağacı

 

12. Balık

 

Yaratıcı, romantik ve hassas burçlardır Balıklar. Alacakları hediyelerde öncelikli olarak hediye alan kişinin kendilerini umursadığını ve kendileri için uğraştığını hissetmek isterler. Duyuları harekete geçiren aromatik masaj yağları, banyo köpükleri ve kokulu mumlar bir hayli hoşlarına gidecektir.

 

Balık burcuna özel yılbaşı hediye tavsiyeleri

Klasik: Renkli banyo tuzları

Sürprizli: İpek pijama

Tematik: Kar desenli kazak

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.