Güzellik Sırları

Şıklığınızın Tamamlayıcısı Büyük Aksesuar Modası


Büyük aksesuarlar bu senenin modası oldu. Dikkat çekici büyüklükte kolyeler, koca koca küpeler valiz gibi çantalar ve iri tokalı kemerler aksesuar dolaplarında yerlerini aldı.

cf3b3e063a76-5d836ee4a3c04-1-jpg
Şıklığınızın Tamamlayıcısı Büyük Aksesuar Modası
Giriş21.11.2019 15:40

 

Büyük aksesuarlar bu senenin modası oldu. Dikkat çekici büyüklükte kolyeler, koca koca küpeler valiz gibi çantalar ve iri tokalı kemerler aksesuar dolaplarında yerlerini aldı. Moda haftalarında, defilelerde yapılan kombinlerde büyük aksesuarlar oldukça ilgi çekiyor. Her ne kadar defilelerde biraz abartılarak kullanılsa da basit, sade giyindiğimiz günlerde kıyafetlerimizi bu aksesuarlarla hareketlendirebiliriz.

 

Küpeler 

 

 

Günümüzde omuza kadar uzanan büyük ve gösterişli taşlarla tasarlanmış küpeler tek başlarına çok abartılı gözüküyor olabilir. Fakat iddialı bir tarz yaratmak ve modaya ayak uydurmak istiyorsanız bu küpelerden farklı birkaç çeşit edinmelisiniz. Özellikle halka şeklinde ve geometrik şekillere sahip olan büyük küpeler fazlaca görülmeye başladı. Televizyon dizilerinde yapılan kombinlemelerde de büyük aksesuarlara sık sık yer veriliyor. Çoğu ünlünün kombinlerde bu tarz küpeler kullandıkları da moda takipçilerinin dikkatinden kaçmamıştır.

 

Kolyeler

 

 

Göğüs dekolteli bir kıyafet giydiyseniz eğer iri bir kolye ile kombinleyerek dekolteden dikkati kolyeye çekebilirsiniz . Bazı kolyeler öyle güzel tasarımlara sahip ki şıklığı ile insanları büyülüyor adeta göz kamaştırıyorlar. Sıradan giyinmek istediğiniz bir gün kıyafetlerinizi daha şık bir görünüme kavuşturmak için yine hareketli bir kolyeden yardım  alabilirsiniz.

 

Çantalar

 

 

Valiz gibi büyük boyutlarda iri çantalar yine bu senenin moda olan aksesuarları içinde yerini almış durumda. Tek parça giydiğiniz yazlık bir elbise ile kocaman canlı renklerde bir çanta ile kombinleyebilirsiniz.Yine basic bir tişört-kot kombinini günlük iri bir çanta ile kombinleyebilirsiniz. Her ne kadar bu tarz çantaların içinde aradığımızı bulmak zor olsa da görünümümüzü tamamlayan kurtarıcı parçalardan.

 

Saç Aksesuarları

 

 

Büyük saç tokalarından bandanalara, rengarenk fularlardan taçlara birçok saç aksesuarı tekrar revaçta. Saçınıza bağlayacağınız bandanız ile halka küpelerinizi taktığınız da tam bir altmışlar havası esecek. Tam vintage tarzlara dönüşün arttığı bu dönemlere çok uygun bir görünüm sağlamış olacaksınız. Ya da şık bir akşam yemeği kombinini tamamlayacak parçanız saçınıza konduracağınız iri bir toka olabilir. Özellikle taşlı ve incili tokalar çok şık duruyor. Birer tane edinmeye ne dersiniz?

 

Büyük Gözlükler

 

 

Popüler kültür sosyal medya derken kafamız karışıyor. Örneğin şuan bir eskiye dönüş var. Doksanlı yıllar modası olan iri gözlük tekrar gün yüzünde. Kocaman gözlükler tabiki herkesin yüzüne gitmeyecektir. Ancak suratınız çok küçük değilse bu gözlükler sizin için güzel bir kamuflaj olabilir.

 

Yüzükler

 

 

Farklı tasarımlara sahip şekil şekil yüzükler... Kimin hoşuna gitmiyor ki. Birçok yüzüğü aynı anda takabilirsiniz. Farklı tarz ve tasarımları kombinleyebilirsiniz. Kimse size deli diyemeyecek. Çünkü bu sene kuyumcu dükkanı gibi gezmek moda. Tabi moda diye tarzımızın çok fazla dışına çıkarsak da kötü durabilir. Size en çok yakışanı kendi tarzınıza göre yorumlayıp kullanırsanız şık bir görüntü elde edebileceksiniz.

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.