Yemek ve Kahvaltı Mekanları

Marangoz Bahçe Cafe


Kocaeli’nin Başiskele ilçesine bağlı Yuvacık’ta bulunan Marangoz Bahçe Cafe insanları manzarası, iç ve dış dizaynı ile büyülüyor. Hizmet ve kalite açısından da sizlere değer gösteriyor.

7c9ee6f7fae8-marangoz1-jpg
Marangoz Bahçe Cafe
Giriş06.01.2020 10:28

Kocaeli’nin Başiskele ilçesine bağlı Yuvacık’ta bulunan Marangoz Bahçe Cafe insanları manzarası, iç ve dış dizaynı ile büyülüyor. Hizmet ve kalite açısından da sizlere değer gösteriyor. Adından da anlaşılacağı gibi içerisinin ambiyansı ahşaplar üzerine oluşturulmuştur. Kahvaltısı, kapalı çardakları, meşhur ahşap salıncağı, sobası, menemeni, tostları, gözleme çeşitleri, reçel çeşitleri ve otantik dizaynı ile muazzamlığı her zaman korumaktadır. Kocaeli’nde mutlaka ama mutlaka görmenizi gerektiren yerlerden bir tanesidir.

 Marangoz Bahçe Cafe de ek olarak da açık hava Türk sineması yer almaktadır. Fakat bu sinemaya gitmeden önce yerinizi ayırtmanız gerekmektedir.  Sizler için sessiz, sakin, küçük bir yer olarak da nitelendirilebilir. Hafta sonu tatilinizi huzurlu bir şekilde geçireceğiniz nadir yerlerden. Burası sadece cafe olarak değil ayrıca eşsiz güzelliklere sahip ahşap ürünler de satın alabileceğiniz yerlerden bir tanesidir.

Marangoz Bahçe Cafe’nin sahibinin asıl mesleği marangozluktur. Yukarıda belirtilen ahşap ürünlerin hepsini kendisi yapıp tasarlayıp satmaktadır.  2 buçuk yıldır marangoz Bahçe Cafe Kocaeli Yuvacık da sizlere hizmet vermektedir. 2017 yılında açılan bu cafe de sadece marangoz ürünleri satılmıştır. Daha sonradan kendilerini büyüterek Kocaeli halkının gönlüne taht kurmuştur.

Marangoz Bahçe Cafe de yapılan her şey ya da getirilen yenilikler müşteriye yöneliktir. Şöyle ki müşterilerine anket dağıtarak onların iyi, kötü düşüncelerini alarak işleve sokmaktadırlar. Kısaca müşteriye yönelik bir çalışma sistemleri olduğunu söyleyebiliriz.  Kazançlarının bir kısmını ihtiyaç sahiplerine bağışlamaktadırlar. Bu yardımseverlikleri de kendilerini sevdirmeleri için ayrı bir neden..

Kahvaltısının içeresinde enfes bir mıhlama bulunmaktadır. Ara öğünler olarak sıcak atıştırmalıklar da sizler için sunulmaktadır. Serpme kahvaltının kişi başı fiyatı 30 TL’dir. Fiyatlarının hepsi cüzi miktarlardadır. Fakat kahvaltı, organizasyon (doğum günü, evlilik teklifi) ve açık hava sineması gibi aktivitelerde rezervasyon almanız gerekmektedir.

Ödeme kısmında ise kredi kartı geçmemektedir. İşletmenin amacı ve sahipleri ise doğa düşkünü ailedir. Sıcakkanlı oluşları, manzaranın büyüleyici noktası, hizmette kusursuz ve müşterinin hem huzurunu hem de cebini düşünen bir butik işletmedir. Cafelerini daha fazla büyütmek istemediklerini de belirtmişlerdir.

 

Marangoz Bahçe Cafe ye Ulaşım

Cafe ye ulaşım şekli sadece arabayladır. Her hangi bir toplu taşıma aracı ile gidilmemektedir.

Adres:

Yuvacık Yakacık, Yakacık Mahallesi Çınardere Caddesi, Sinem Sk. 41190 Başiskele / Kocaeli

İletişim: 0(533) 261 86 53

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.