Trending

Köşede Bucakta Kalmış İlgi Görmemiş Kaliteli Filmler


Bazı filmler hak ettiği değeri görmüyor ne yazık ki. Absürt konulara sahip filmlerin ilgiye boğulup kaliteli filmlerin arka planda kalmasına biz ekip olarak biraz içerledik ve sizler için köşede bucakta kalmış ilgi görmemiş kaliteli filmleri araştırdık.Ve sizlere Köşede bucakta kalmış ilgi görmemiş kaliteli filmlerden oluşan içerik hazırladık.Film izlemeden önce buraya bir göz atın deriz.

2dfd0872f3e4-rush-movie-poster-1-jpg
Köşede Bucakta Kalmış İlgi Görmemiş Kaliteli Filmler
Giriş13.01.2020 17:58

1. Interstate 60: Episodes of the Road (2002)

23 yaşındaki bir gencin hayatını sorguladığı bu film işlediği konusu bakımından harika. Film yüksek puanlar aldı ama yüksek bir ilgi görmedi. Kendinize biraz zaman ayırıp bu filmi mutlaka izlemelisiniz.
 


2. The Greatest Game Ever Played / Hayatımın Maçı (2005)

Filmde kendisi gibi davranamayan bir golfçünün hikâyesini izliyoruz. Ön yargılara karşı gelmek zorunda olan genç golfçü Harry, bunun o kadar da kolay olmayacağını anlar.3. Rush (2013)

1970’li yıllardaki Formula 1 yarışçıları arasındaki rekabeti beyaz perdeye aktaran film ne yazık ki diğer filmler kadar ilgi görmedi. Oyunculuk, yönetim, müzik ve görüntü gibi teknik detayların harika bir şekilde işlendiği bu film izlemenize değer bir başyapıt.4. Delik / Le Trou (1960)

Karısını öldürmeye teşebbüs etmiş bir adam hüküm giyer ve hapishaneye girer. Tanıştığı diğer mahkûmların kaçma planları olduğunu öğrenir ama kendisinin davası düşer ve en fazla 5 yıl içinde çıkacağı kesinleşir. Ne izlesem diye düşünüp dağ taş arayanların vakit kaybeden bu filmi izleyebilir.5. God on Trial (2008)

Toplama kampına alınmış Yahudiler mahkeme kurar ve tanrıyı yargılar. Mahkeme sonucunda tanrı suçlu ilan edilir. Farklı bir hikâyesi olan bu film izlemeye değenler arasında yer alıyor.


6. The Sunset Limited (2011)

İki zıt karakteri ele alan bu filmde beyaz ve siyahı temsil eden iki kişinin hikâyesi anlatılır. Beyaz kendini trenin önüne atacakken siyah kurtarır. Siyah bunun bir sınav olduğunu düşünüp onu eve götürür. Filmin devamı siyahın evinde geçer tamamen. Siyah dindar bir Hristiyan iken beyaz ateist bir profesördür. Tanrının varlığı üzerine biraz tartışılır ve siyahın ölme konusunda haklı olup olmadığı konuşulur. Oyunculukların mükemmel olduğu bu film vakit kaybetmeden izlenmesi gereken bir film.7. 1900 Efsanesi / La leggenda del pianista sull'oceano (1998)

Tüm hayatı çalıştığı transatlantikte geçen Danny Boodman, bir gece içerisinde bir bebek olan kutu bulur. Çaresizce bebeği odasına götüren Boodman, bebeği büyütmeye başlar. Bebeğe Novecento ismini verir. Bebek odasından çıkmadan büyür. Ta ki babası hayatını kaybedene kadar. Çaldığı piyano sonrası farkedilen Novecento’nun hayatı değişecektir.

 


8. Paris, Texas (1984)

İçine kapanık ve her şeyi içine atan Travis’i kardeşi bir gün modern dünyaya çağırır. Yeniden yollara düşecek olan Travis’in başka bir hedefi vardır; uzun zamandır görmediği eski karısını bulmak.9.  Birdy (1984)

Vietnam savaşından yeni dönmüş olan iki asker savaşın izlerini taşımaktadır. Birdy ve Al iki yakın arkadaştır. Al, savaşta yaralanmışken, Birdy’nin ise psikolojisi bozulmuştur. Kendisini çocukluğunda hayran olduğu bir kuş sanmaktadır.

 


10. Benny & Joon (1993)

Juniper, tuhaf alışkanlıklara sahip zihinsel engelli bir kızdır. Bir gün kendisi kadar tuhaf bir adamla tanışır ve adama âşık olur.

 

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.