Güzellik Sırları

Kadınların Çok Seveceği 13 İşe Yarar İpucu


Kadın zekası sınır tanımaz. Her kadın, zaman ve para kaybetmeden tam anlamıyla müthiş görünebilir. Tabii ki, bazı akıllıca numaraları bilmekte fayda var.

4ab3bd483dc2-ec-png
Kadınların Çok Seveceği 13 İşe Yarar İpucu
Giriş29.11.2019 16:49

 

 

Kadın zekası sınır tanımaz. Her kadın, zaman ve para kaybetmeden tam anlamıyla müthiş görünebilir. Tabii ki, bazı akıllıca numaraları bilmekte fayda var.

 

1. Yepyeni görünmesi için eski ruju ısıtın.

 

 

Rujunu al, kaşığın altına bir mum koy ve ısıt. Renk dolgusu erir ve tüm alan boyunca yayılır. Rujunuz tamamen soğuduğunda, tekrar yepyeni görünecektir.

 

2. Kullanmadan önce kirpik kıvırıcıyı bir saç kurutma makinesi ile ısıtın.

 

 

Kirpik kıvırıcı kullanmadan önce, bir süre sıcak su altında tutabilir veya bir saç kurutma makinesi ile ısıtabilirsiniz. Kirpikleriniz daha uzun süre kıvrık kalacaktır.

                                                     

3. Vazelin siyah noktaları giderir.

 

 

Tüm popüler güzellik ürünleri cildinize yararlı olmayabilir. Ancak, siyah noktaları gidermenin güvenli ve daha da önemlisi hızlı bir yolu var. Yüzünüzü yıkayın ve temiz cildinize Vazelin uygulayın. Bir parça streç film ile üzerini kapatın ve daha sonra bir havlu ile örtün. Örtüyü 5 dakika sonra çıkarın ve siyah noktaları kuru bir bezle sıkın.

 

4. Kirpiklerinize veya cildinize zarar vermeyecek bir eko-maskara yapın.

 

 

Birkaç aktif karbon hapını toz haline getirin. Biraz aloe jel ekleyin ve karbon tozu ile karıştırın. Doğal bir karışım elde edeceksiniz. Aynı zamanda gözlerinize ve cildinize zarar vermez.

 

5. Kesilmiş tırnaklarınızın saçılmasını önlemek için yapışkan bant kullanın.

 

 

Küçük kesilmiş tırnaklarınızı odanızın farklı köşelerinde bulmaktan yorulduysanız, tırnak makaslarına bir parça yapışkan bant yapıştırın. Bu sorun çözülecektir.

 

6. Makyaj fırçalarınızın daha uzun süre dayanmasını sağlayın.

 

 

Makyaj fırçaları, dikey olarak yıkanır ve kurutulursa formlarını ve bütünlüğünü koruyacaklardır. Bir pano bu amaca iyi hizmet edecektir. Fırçaları sabitlemek için sadece bir lastikten yardım alın.

 

7. Dudak kremi, tırnak etlerini yumuşatmak için harika bir yöntemdir.

 

 

Tırnak etleriniz için normal yumuşatıcı yerine dudak kremi kullanın. Tırnaklarınızın etrafındaki cildi daha pürüzsüz hale getiren, mikro çatlakları iyileştiren ve ekstra nemlendirme sağlayan bileşenler içerir.

 

8. Yumuşak bir cilt istiyorsanız havlu kullanmayın.

 

 

Bu ipucu Kore'de oldukça popüler. Durum oldukça basit: yüzünüzü yıkadıktan sonra bir havluyla ovalamayın. Bunun yerine nemlendirici bir krem kullanın. Bu sayede cildiniz kremi daha iyi emer ve yumuşak kalır.

 

9. Son damlasına kadar faydalanmak için en sevdiğiniz güzellik ürünü tüpünü ısıtın.

 

 

Herhangi bir anda kapatıcı tükenirse ve yeni bir tüp almak için zamanınız yoksa, sadece bir saç kurutma makinesi kullanarak tüpü ısıtın. Bu sayede tüpün içindeki son kalan damlaları da kullanabileceksiniz.

 

10. Doğru olanı seçmek için ruj renklerini parmak uçlarınızda test edin.

 

 

Kural olarak, el bileğinde tonları test ediyoruz. Ancak, bunu parmak altınızda yapmak daha iyidir. Parmaklarımız dudaklarımızla aynı açık kırmızı pigmente sahiptir.

 

11. Kremin daha iyi emilmesi için roll-on deodorant şişesi kullanın.

 

 

Boş bir rulo deodorant şişeniz varsa, atmak için acele etmeyin. İyice yıkayın ve içine herhangi bir krem, jel veya yağ koyun. Silindir masaj etkisi verir ve cildin kremi daha iyi emmesine yardımcı olur.

 

12. Çatalla daha büyük ve daha dolgun dudaklar elde edin.

 

 

Dudaklarınızı daha büyük ve daha dolgun hale getirmek istiyorsanız, 1-2 dakika kadar bir çatalla masaj yapın. Ardından herhangi bir ruj veya dudak kremi kullanın.

 

13. Çok fazla makyaj malzemesi kullanmayın.

 

 

Çok fazla kapatıcı kullanımı, yanlış ruj tonu seçimi, eyelinerın aşırı kullanımı ve kaşlarınızı büyütmek ve vurgulamak için yoğun koyu renkler kullanmak daha yaşlı görünmenizi sağlayabilir. Genç ve zarif görünüm için doğal makyajı seçin.
 

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.