Trending

Hangi Burç Hangi Kötü Özelliğe Sahip?


Burçların üstümüzdeki iyi yönleri yadsınamaz tabi peki ama bize verdikleri kötü özellikleri? Peki, burçlarımız bizi kötü yönlerde nasıl etkiliyor? Bu burçların kötü özellikleri neler? Hangi burç hangi kötü özelliğe sahip? Sizler için araştırdık içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

c426f05ab3f7-kotu-burclar-jpg
Hangi Burç Hangi Kötü Özelliğe Sahip?
Giriş21.02.2020 15:21

Koç Burcu Kötü Özellikleri

Koç Burçları ego tatmini konusunda doyumsuzdurlar. Onlara Bay Ukala ya da Bayan Buz diyebilirsiniz. En önde olmak, ilgiyi üzerinde toplamak için elinden geleni yaparlar. Ayrıca Koç Burçları yatakta, aşkta, işte, yönetimde kısacası hayatın her yönünde karşılaşabileceğiniz en bencil burçtur. Karşısındakinin hislerini hiç anlamayacak, kırsa farkında olmayacaktır. Kolay kolay beğenmeyecek, hataları için özür dilemeyecektir. Çünkü egoları başkalarının da becerikli olabileceğini düşünmelerine izin vermez. Onu sık sık başkalarına nasihat verip ukalalık taslarken görebilirsiniz.

 

Boğa Burcu Kötü Özellikleri

 

Pratik olmayan yavaş hareketleri vardır Boğa Burçlarının. Onu aktive edebilmek size düşer, bazı vakitlerda arkasından itmeniz bile gerekebilir. Ayrıca size bir dediğinizi yirmi defa tekrarlamak mecburiyetinde bırakacak bir geç anlayışları vardır.

 

İkizler Burcu Kötü Özellikleri

 

İkizler Burçları öyle bir çeneye sahiptir ki bir konuştuğunda susmak bilmezler. Uzak durmak en iyisi olacaktır. Sıcakkanlı ve sevimli olsa da bencil yönleri de baskındır.

 

Yengeç Burcu Kötü Özellikleri

 

Yengeç Burçlarının sempatik ve başkalarının sıkıntılarına ilgi gösteriyormuş gibi görünürler. Fakat bunun altında büyük bir bencillik yatar. Öyle bir tembeldir ki bir iş yapacaksın deseniz aklı çıkar. Birazcık da saf ve sahte oluşu kolay kandırılmasına yol açar.

 

Aslan Burcu Kötü Özellikleri

 

Ah sen küçük aslancık yok musun, millet senin arkandan dalga geçiyorken, sen hala kendini dünya üstündeki en mükemmel insan sanmaya devam edersin. Olanlardan bihabersin. Aslan Burçları eleştiriye hiç gelemez, oldukça kendisini beğenmiştir ve hayatını aynada orasına burasına bakıp kendisine hayran kalarak geçirir.

 

Başak Burcu Kötü Özellikleri

 

Hayatı detay olan Başak Burçları kimi zaman kendisini bu detaylar arasında kaybeder. Ayrıca oldukça titiz oluşu insanlara gına getirir. Hastalıktan ölesiye korkar ve evini düzenli tertipli tutacak diye her bir şeye kusur bulur. Ayrıca etrafındakilerin kafayı yemesine neden olan sağı solu didik didik etme özelliği vardır. Ayrıca dili sivri ve soğuk bir insan olma özelliği gösterir.

 

Terazi Burcu Kötü Özellikleri

 

Terazi Burçlarının sanatçı ruhları, bizimle aynı boyutta yaşamalarına izin vermez. E haliyle aklı bir karış havada gezen Terazi Burçları iş bulmakta çok zor vakitler geçirir. O hayatını gezerek geçirmek isteyecektir. Güzelliğe kafasını fazla takar ve aklı bir karış havada halleri dengesizliğe yol açar.

 

Akrep Burcu Kötü Özellikleri

 

İsmi gibidir Akrep Burçları; fazla yakınlaşırsanız sokabilir. İçten pazarlıklı ve kıskançlık krizlerinden bir türlü çıkamayan bir karakterleri vardır. Aşkta, yatakta ve işte sert tarafını göreceksiniz ve duygusuzluğuna hayret edeceksiniz. Ayrıca her şeyden herkesten şüphelenir, kimseye güvenmezler. Su altından su yürütürken oldukça masum görünürler. Siz siz olun Akreplere fazla bulaşmayın.

 

Yay Burcu Kötü Özellikleri

 

Yay Burçları hayata tozpembe gözlüklerle bakan Polyannamsı bir karakterdir. Ancak böyle olarak kabiliyetsizliğini örtebilir zaten. İşi gücü gezmek olduğundan çalışmak hiç hoşuna gitmeyecektir. Hayatının bir parti gibi geçmesini izleyecek, fazla ciddi olamayacaktır.

 

Oğlak Burcu Kötü Özellikleri

 

Zodyak’ın en kalpsiz burcuyla karşı karşıyasınız. Oğlak Burcu’nun duygusuz halleri bir duvarı anımsatır, ne yaparsanız yapın tepkisiz kalacaktır. Aşırı maddiyatçı ve cimri yapısı risk almasına izin vermeyecek, iş yaşamında amacına dört kolla sarılmasına yol açacaktır.

 

Kova Burcu Kötü Özellikleri

 

Çok atak biri sanılsa da aslında bir şey için gerçekten çabalamaktansa yalan söylemeyi tercih edecektir. Fakat bunda bile başarısızdır. İnsanları manipüle eder, kendisini diğerlerinden daha üstün görür bunun yanında sık sık dedikoduyla ortalığı birbirine katar. Kova Burçlarının çıkarları için yapmayacağı şey yok gibidir.

 

Balık Burcu Kötü Özellikleri

 

Duygusal tavırları onları avlanmaya bir hayli müsait bir ava dönüştürür bu burçlar. Balık Burçları’nın hayal güçleri öylesine gelişmiştir ki kendilerini FBI ya da CIA tarafından takip edildiğini sanıp kafayı yiyen pek çok Balık Burcu örneği vardır. Onlar hakkında bunları bilmeniz bile yeterli olmalıdır.

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.