ANIMLAR


https://kocaeligo.com/elemanilani : alan adı üzerinde yürütülen seri iş ilanı sitesi ve buna bağlı mobil platformlar.

https://kocaeligo.com/elemanilani,  eleman arayan firmaların iş ilanlarını çok geniş kitlelere duyuran yeni nesil seri iş ilanları sitesidir.

YASAL DAYANAK
Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1)'nin "Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar" başlıklı 2.10 maddesi (2.) bendi olan "İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır."
İşbu Politika’da kullanıcılarına veya internet sitesi ziyaretçilerine bildirmeksizin değişiklik yapma hakkını haizdir.


Ziyaretçi Şartları
https://kocaeligo.com/elemanilani,  işverenlerin oluşturduğu ve tarafımızdan onaylanarak yayınlanan ilandaki bilgilerin tamamının doğruluğunu ve gerçekliğini garanti etmez. İlanlara başvuru yapıpı/yapmamak tamamen ziyaretçinin tasarrufunda ve sorumluluğunda olup doğabilecek hukuki sorumluluk tamamen iş ilanına başvuracak kişiye aittir.


Sitede gezinme bilgisi
Careerjet sitesini kullandığınızda sunucularımız dolaylı yoldan ve otomatik olarak görüntülediğiniz web sayfalarını, hangi zaman aralığında görüntülediğinizi, kullandığınız web tarayıcı tipini kaydedebilir. Kaydedilen bu bilgileri sizin iş arama deneyiminizi kişiselleştirmek, sistemimizi yönetmek ve web sitemizi geliştirmek için kullanmaktayız.


İlan Yayınlama Şartları
1. İş ilanı yayınlama hizmeti, yalnızca vergi levhası olan işletmelerin, yalnızca eleman arama ilanı oluşturması amacıyla kullanılabilir. Bu amaç dışındaki ilanlar dikkate alınmaz, yayınlanmaz, neden yayınlanmayacağına yönelik ayrıca bildirim yapılmaz. Örneğin : İş arayanların oluşturduğu ilanlar, reklam amaçlı oluşturulan ilanlar, CV toplama amacı güden ilanlar, kursiyer toplama amaçlı ilanlar v.b..
2. Oluşturduğunuz ilanlar, yayın politikamıza göre kontrol edilir, yalnızca uygun görülen ilanlar yayınlanır, uygun olmayan ilanlar dikkate alınmaz bunla alakalı ayrıca bildirim yapılmaz. https://kocaeligo.com/elemanilani  şartlarını sağlamayan ilanları yayınlamama haklarına sahiptir.
3. Oluşturacağınız iş ilanı, her okuyan insanın rahatlıkla aynı anlamı çıkarabileceği açıklıkta ve sade bir dil ile yazılmış olmalıdır.
4. İş ilanında, aranılan personelle alakalı yeterlikler (eğitim, yaş, deneyim v.b.), çalışma saati, çalışma şartları ve sağlayacağınız sosyal olanaklar (maaş, sigorta v.b.) açıkça belirtilmelidir.
5. İşverenlerin ilan yayınlamasında bazı sayı sınırlamaları bulunmaktadır. Bir firma aynı pozisyonda veya aynı anlamı taşıyan pozisyonda; 
   - Son 1 ayda en fazla 1,
   - Son 3 ayda en fazla 2, 
   - Son 1 yılda en fazla 3 kez ilan yayınlayabilir. Sınırı aşan ilanlar yayınlanmaz. Yayınlanmadığına yönelik ayrıca bildirim yapılmaz. 
6. Yayınlanan iş ilanları en fazla 30 gün süreyle yayında kalabilir. Daha öncesinde ilan sahibi tarafından yayından kaldırmamış dahi olsa otomatik olarak yayından kaldırılır.
7. Yayınlanacak ilanla alakalı hukuki sorumluluk ilanı oluşturan gerçek/tüzel kişiye aittir. https://kocaeligo.com/elemanilani,  oluşturulan iş ilanındaki bilgilerin gerçek olduğunu varsayar. 
8. İlanı kaydettiğiniz esnada, Gizlilik Politikamızda da belirtildiği üzere; IP adresiniz ve ilanı oluşturduğunuz tarih saat otomatik olarak kaydedilmektedir.
Ziyaretçi Şartları
https://kocaeligo.com/elemanilani,  işverenlerin oluşturduğu ve tarafımızdan onaylanarak yayınlanan ilandaki bilgilerin tamamının doğruluğunu ve gerçekliğini garanti etmez. İlanlara başvuru yapıpı/yapmamak tamamen ziyaretçinin tasarrufunda ve sorumluluğunda olup doğabilecek hukuki sorumluluk tamamen iş ilanına başvuracak kişiye aittir.