Trending

Dolittle


Daha önce de beyaz perdeye aktarılan Dolittle 1967 yılında müzikal olarak yayınlanmış, 1998 ve 2001 yıllarında ise Eddie Murphy'li yeniden uyarlaması bizlerle buluşmuştu. Şimdi ise Stephen Gaghan’ın yönetmenliğinde ve Robert downey jr’nin oyunculuğu ile bizlerle buluşan Dolittele filmi, ailecek izlenebilecek eğlenceli ve hoş dakikalar geçirebileceğiniz güzel bir tercih olacak.

b9c5dd1c9865-robert-jpg
Dolittle
Giriş21.01.2020 18:11

Filme giderken beklentinizi yüksek tutmayın nihayetinde film toplumsal bir mesaj veya felsefe üzerine kurulu değil. Gerçeklikten uzak olmayanlar için çok çocuksu gelse de çocuklar için harika bir tercih olacaktır.

Yukarıda da belirttiğim gibi filmin başrolünü Marvel sinematik evreninden Demir Adam olarak tanıdığımız Robert Downey Jr. üstleniyor. İngiltere’nin en ünlü veterineri olan Dr. John Dolittle, karısını kaybetmesinin ardından kendini evine kapatır. Genç kraliçenin hastalanması üzerine yeniden evden çıkar. Bu hastalığa çare olabilmek için de uzun bir yola çıkan Dolittle’a bu yolculukta bir goril, bir ördek, bir deve kuşu ve bir papağan eşlik edecektir.

Bu hafta sonunu ailenizle geçirecekseniz, Dolittle ailecek izleyebileceğiniz, keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bir tercih olacaktır. İyi seyirler.

 

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.