Trending

Breaking Bad


The X-Files'ın yapımcısı Vince Gillian'ın imzasını taşıyan Breaking Bad, ölümle yüzleşen sıradan bir öğretmenin sıra dışı hikayesini anlatıyor. Walter, eşi ve engelli oğlu Jr. ile New Mexico'da, tüm hayatını kurallara göre yaşayan kendi halinde bir kimya öğretmeniyken, ölümcül safhada akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Breaking Bad ile ilgili daha fazla bilgi için buyurunuz...

9e8b50c25ee8-icerik2-jpg
Breaking Bad
Giriş28.02.2020 15:59

Yaşamak için iki senesi kalmıştır. Bu haberi aldıktan sonra dünyası kararan Walter White, hayatının akışını tamamı ile değiştirir. Tüm rutin yaşamını ve toplumun ona dayattığı sınırlamaları yok sayarak bambaşka bir kişiliğe bürünür. Kimya bilgilerini farklı bir amaç için, dünyanın en kaliteli uyuşturucusunu üretip satmak için kullanan bir adama dönüşür. Amacı ölümünden sonra ailesinin refah içerisinde yaşayabilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır.

Ancak işler kontrolünden çıkar. Basit bir aile babasının uyuşturucu çetesinin elebaşına dönüşmesinin komik ama aynı zamanda duygu yüklü hikâyesini izliyoruz bu sezonluk dizide. IMDB puanı 9.5 olan bu dizide inanılmaz görüntülerle karşılaşacak  ve ‘’ bu kadarına da pes’’ diyeceksiniz  mükemmel görsel efektlerin kullanılması  ve güncel hayata dair olması sizi daha da çok içine çekecek emin olun.

Bu arada tüm dizi izleme sitelerinde de izleyici notunun 9 ve üzeri olduğunu da belirteyim. Dizi beş sezon sürüyor  ve her sezon aşağı yukarı yedi ila on altı bölümden oluşuyor, izlemeye başladığınız da ilk 3-4  bölüm sabırlı olmanızı öneririm. Asıl heyecan, adrenalin ve aksiyon bu bölümlerden sonra başlayacak. Ve işte o zaman başından kalkamayacaksınız emin olun.

Ayrıca şunları eklemekte de fayda görüyoruz; Dizinin daha öncesinde geçen ve dizide avukat olan Saul’u konu alan bir dizi ( Better Call Saul ) ve diziden sonra geçen, Jessy  Pinkman’ı konu alan bir film “El Camino” vardır. Diziyi izledikten sonra bunları da izlemenizi tavsiye ederim.

Yönetmen Vince Gilligan

Oyuncular: Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn

Ülke ABD

Sezon: 5 sezon, 55 Bölüm

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.