Trending

Ay Tutulmasının Burçlar Üzerindeki Etkileri


Çoğu insan tutulmalardan korkma eğilimindedir, çünkü bunlar genellikle önemli bir olaya veya değişime yol açan bir tür krize neden olurlar. Ancak bu olay veya değişim çok olumlu da olabilir.Bakalım Ay tutulmasının burçlar üzerindeki etkisi nelermiş.

c403369a36cd-1074124_1920x1080-jpg
Ay Tutulmasının Burçlar Üzerindeki Etkileri
Giriş03.07.2020 10:32

Koç burcunda Ay Tutulması Etkisi

 Koç burcu insanları için tutulma 2. evi etkileyebilir. Bu nedenle, herhangi bir mali zararı yönetmek için daha isabetli olabilirsiniz ancak böyle bir karar verirken dikkatli ve akıllı olun. Etkileşim halindeyken, herhangi bir hararetli tartışmadan kaçınmak için daha dikkatli olabilirsiniz. Bu aynı zamanda ailenizi ve akrabalarınızı da içerir. Evli olmanız durumunda, evli hayatınızdan memnun olabilir ve tartışmalardan kaçınabilirsiniz. Sağlıklı beslenmeye meyilli hissedebilirsiniz. Önümüzdeki yıl, dönem mali durumunuzu dengelemenize yardımcı olabilir. 

 

 

Boğa burcunda Ay Tutulması Etkisi 

Boğa burcu için tutulma, Torosların Yükselişi üzerinde bir etki yaratacak. Bu tutulma nedeniyle, beklenmedik hastalıkları ve stresin neden olduğu fiziksel gücü yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz. Sevdikleriniz ve ailenizle ilgilenirken ekstra tetikte olabilirsiniz. Bu süre zarfında çatışmalardan kaçının. Annenizin sağlığı ve eşinin sağlığı konusunda daha dikkatli olursunuz. Bu süre içinde herhangi bir yeni faaliyete başlamanız tavsiye edilir.

 

 

İkizler burcunda Ay Tutulması Etkileri

İkizler için tutulma on ikinci evde gerçekleşecek. Bu, masrafların endişe verici bir oranda toplanması nedeniyle ortaya çıkan zihinsel rahatsızlığı kontrol etmenize yardımcı olabilir. Evden uzakta oturmak sizi endişelendirebilir. Gereksiz harcamalarınız üzerinde yeterli kontrole sahip olabilirsiniz. Tutulma 12. evinizi etkilerken, sağlık ve seyahat masraflarında bir artış görebilirsiniz. Projenizi tamamlamanıza pek yardımcı olmayacak astlarınızdan destek isteyebilirsiniz. 

 

 

Ay Tutulmasının Yengeç Burcundaki Etkileri

Ay bu burcun efendisidir ve tutulma muhtemelen 11. evinizi etkileyecektir. Profesyonel cephede, dürüstlüğünüz, becerileriniz ve üstünlüğünüzle güvenle çalışabilir ve üstünüzün güvenini kazanabilirsiniz. Bu süre zarfında profesyonelliğinizi ve çevrenizi geliştirebilirsiniz. Büyük kardeşlerinizle muhtemelen rahat ve keyifli hissedeceksiniz. Bu aşamada eşiniz ve aile üyenizle olan ilişkinizi güçlendirebilirsiniz. Bu süre zarfında, finansal giriş pozitif kalabilir. 

 

 

Aslan burcunda Ay Tutulması Etkileri 

Aslan için tutulma onuncu evde gerçekleşecek. Dönem, profesyonel cephenizde kendinizi enerjik hissetmenize neden olabilir. İş cephesinde, iş dünyasında gelir ve gelişimde bir artış yaşayabilirsiniz. Yeni fikirlerin ve stratejilerin uygulanması, işin gelişimi için çok önemli olabilir. İşverenler önümüzdeki günlerde giderlerde artış bekleyebilir. Babanızın sağlığında iyileşme ve ilişkilerde pürüzsüzlük görebilirsiniz. Muhtemelen önde gelen haysiyetlerle karşılaşacaksınız ve onlarla ilişkiler kurabilirsiniz. 

 

 

Başak burcunda Ay Tutulması Etkileri 

Başak burcu için tutulma 9. evi etkileyecek. Tutulma mevsimi, dini faaliyetler düzenlemenizi ve kutsal bir yere seyahat etmenizi sağlayabilir. Sizin belirlediğiniz bir yatırım hedefine ulaşmak sizi finansal olarak destekleyebilir. Maneviyata yönelebilirsiniz. Büyük kardeşlerinizle bir plan yapabilirsiniz. Resmi işler için uzun mesafeli bir yere veya yabancı bir yere gitmeniz gerekebilir. İşin erken tamamlanmasının olumlu sonucunun tadını çıkarabilirsiniz. 

 

 

Terazi burcunda Ay Tutulması Etkileri 

Terazi yerlileri için tutulma birçok zorluk yaratabilir. 8. ev bu Ay tutulmasından etkilenebilir. Mali ve kişisel cephede, zorluklarla karşılaşmanız olasıdır, bu nedenle dikkatli bir şekilde ilgilenmeniz daha iyi olacaktır. Muhtemelen ilgili sorunlarla karşılaşacaksınız ve ayrıca hastalanabilirsiniz. Evliyseniz, şartlarınız kayınpederde stres altında olabilir. Bir ailede tatsız bir ortama şahit olabilirsiniz. 

 

 

Akrep burcunda Ay Tutulması Etkileri 

Ay tutulması, ortaklık ve eşin evi olan 7. ev üzerinde bir etki yaratabilir. İş ortaklığında eşinizden ve partnerinizden daha iyi destek alabilirsiniz. İlişkilerle ilgili olarak, bu taahhüt için uygun bir zaman olabilir. Herhangi bir sağlık sorunu yaşıyorsanız, dikkatli olmanız gerekebilir. Düzgün bir gelir akışına sahip olmak memnuniyetsizliğe neden olabilir. Herhangi bir zihinsel stresten kaçınmak için, kendinizi kontrol altında hissetmeye çalışın. Bu aşamada anneannenizden ve annenizden uzak hissedebilirsiniz. 

 

 

Ay Tutulmasının Yay burcuna etkisi 

Tutulma, doğum haritanızın 6. evini etkileyecek. Bu ev meslektaşlarla, işçi işçi sınıfıyla ve astlarla ilgilidir. Bu süre zarfında, personelinizi korumak için sağlam bir konumda olabilirsiniz. İş yükünüzü zamanında ve programa göre tamamlayabilirsiniz. Kiralanmış mülk size iyi bir gelir sağlayabilir. Sağlık cephesinde, bir sağlık kontrolü planlayabilirsiniz. Kısa süreli bir tur planlayabilirsiniz. 

 

 

Oğlak burcunda Ay Tutulması Etkileri 

Oğlak burcu için tutulma, 5. evinizi etkileyebileceği için muhtemelen büyüleyici ve hoş görünecektir. Bu aşamada, profesyonel olarak ilerleyebilirsiniz, bu da etkinliğinizi artırmanıza yardımcı olur. Bağlantılarınız ve para çevreniz sizi finansal olarak kutsayabilir. Ancak, kazanç büyük veya çekici olmayabilir. Kardeşlerle ilgilenirken olumlu kalır. Performansınız, diğerlerine kıyasla üstünüzün zihninde büyük olasılıkla bir fark yaratacaktır. 

 

 

Kova burcunda Ay Tutulması Etkisi 

Bu tutulma mevsiminde anne ve sevdiği 4. kişinin evi etkilenecektir. Annenizin sağlığı konusunda gergin olabilirsiniz. Hizmetinizden ve ilginizden çok memnun olabilir. Ev tadilatı ile ilgili kararınızı verebilirsiniz veya mülkle ilgili herhangi bir sorunun çözülmesi muhtemeldir. Profesyonel cephede, herhangi bir komplikasyondan kaçınmak için tam bir dikkatle daha çok çalışmanız gerekecektir.

 

 

Balık burcunda Ay Tutulması Etkisi 

Tutulmanın 3. ev üzerindeki etkisi tüm hayallerinizi gerçekleştirebilir. Profesyonel cephede, muhtemelen ek sorumluluk üstlenmeniz için güvenileceksiniz. Komşular ve kardeşlerle yaşanan gergin durum normale dönebilir. Zihinsel stresten kurtulmak için meditasyona ve ruhsal aktiviteye dahil olmak isteyebilirsiniz. Ritüel arzuyu tamamlamak için bir tura çıkabilirsiniz. Bu süre zarfında kendinizi daha güvende hissedebilir ve bekleyen önemli projeler üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

 

 

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.