Ardiye

-

Bu dünyaya nasıl, nerede, ne şekilde geldiğinize siz karar vermediniz ama hangi duyguları yaşayarak, hangi anıları biriktirerek, bu dünyaya nasıl bir iz bırakarak gideceğinize siz karar verebilirsiniz.

Bu hayata çok eksilerde başlamış olabilirsiniz ama eksilerde yaşamak zorunda değilsiniz. Bu yaşam sizin ve her yaşamın başka bir versiyonu var, yeter ki formülü bulun ve kendi yaşamınıza uygulayın.

Her şey ‘olmak ile’ başlar. Kimsiniz ve bu halinize nasıl dönüştünüz? Birileri sizi bir proje olarak mı şekillendirdi? Genlerinizin bir oyunu mu bu? Yoksa siz mi seçtiniz?

Hâlâ anahtar sizin elinizde, açın ardiyenizin kapılarını ve yeniden şekillendirin. Ya da sadece şikayet ederek yola devam edin. Seçim sizin!!!

Hayatınıza nerede, nasıl, hangi koşulda başlayacağınıza siz karar vermediniz ama nasıl, nerede, hangi koşullarda yaşayacağınız sizin seçiminiz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 121

Ebat : 13 x 19,5

İlk Baskı Yılı : 2020

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

 

İçeriği Oylayabilirsiniz

Yorumlar

Yorum yazarak Kocaeligo Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeligo hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.