Arastapark Alışveriş Merkezi

Arasta Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile İzmit’in gözde yerleşim yeri Yahya Kaptan’da yeni bir çekim merkezi olmayı başardı. İlsa Beton Yapı Elemanları tarafından inşa edilen Arasta Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Alışverişin, Eğlencenin ve Kültürel aktiviteleri bir arada sunarak kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışının getirdiği yüksek standartla, sadece alışveriş değil, bir ‘yaşam merkezi’ olarak da hizmet sunmaktadır.

HABERİ DİNLEMEK İÇİN DOKUNUN.
06a4da484baf-5d553270d0304-1-jpg
Arastapark Alışveriş Merkezi
Giriş20.11.2019 18:01

Arasta Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile İzmit’in gözde yerleşim yeri Yahya Kaptan’da yeni bir çekim merkezi olmayı başardı. İlsa Beton Yapı Elemanları tarafından inşa edilen Arasta Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, alışverişi, eğlenceyi ve kültürel aktiviteleri bir arada sunarak kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışının getirdiği yüksek standartla, sadece alışveriş değil, bir ‘yaşam merkezi’ olarak da hizmet sunmaktadır.

Kocaeli’ nin en gözde yerleşim alanlarından Yahya Kaptan içinde, şehir merkezine 5 km, E6 (otoban) girişine 900 metre, D 100 karayoluna 300 metre mesafede bulunan Arasta Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi hitap etmiş olduğu lokasyonu ile birlikte markalara en iyi yatırım imkanını sunmaktadır. Ziyaretçiden çok, müdavim alışveriş müşterisini ağırlayan Arasta Park Alışveriş ve Yaşam merkezi ulaşım kolaylığı, rahat trafiği, açık ve kapalı otopark alanları ile markaların gücüne güç katıyor.

Alışverişten ötede bir yaşam merkezi olan Arasta Park toplumun sorunlarına da duyarsız kalamıyor. Toplumsal fayda sağlamak için yaptığı bazı projelerde kadınları, bazı projelerde çocukları odağına alarak Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği yapmaktadır.

Alışveriş merkezinin açık adresi; Yahya Kaptan Mah.Akasyalar Cad. Arastapark AVM No : 24 /İZMİT/KOCAELİ

 Sanayi şehri olan şehrimizde birçok alışveriş merkezi yer almaktadır.Arastapark da Yahya kaptan konumunda yer alan oldukça merkezi bir avm’dir.İçerisinde barındırdığı mağazaların yanısıra bir çok yeme içme mekanı ve eğlence merkezi yer almaktadır.

Nezih ve elit bir mekan olma özelliği taşımaktadır.Bu da hafta arası ve hafta sonu yapılan ziyaretlerde tercih edilmesini sağlıyor.Tramvay hattınında yakınında olması ziyaretçiler için ulaşımı kolaylaştırıyor.Özellikle de Yahya Kaptan semtinde yaşayanlar için ihtiyaçlarını kolyaca karşılayabilecekleri bir mekan oluyor.

Haftasonu ya da haftaiçi boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilir ve geniş sinema koltuklarında film izlemenin tadına varabilirsiniz.Aynı zamanda arkadaşlarınızla bowling turnuvaları düzenleyip eğlence ve rekabeti arttırabilirsiniz.

Sinema salonları da ilgi çekici farklı bir yapıda.Geniş koltukları ile film izlemenin tadına varacaksınız.

 D-100 Kandıra sapağında inip yaklaşık 200 metre yürüdükten sonra alışveriş merkezine varacaksınız.Özel aracıyla gitmek isteyenler için otoparkı da mevcut.

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum yazarak Kocaeligo Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeligo hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.