Yemek ve Kahvaltı Mekanları

Another Cafe&Restaurant


Kandıra Kıncıllı Köyü üzerinde yer alan cafe 2001 yılından beri faaliyet göstermektedir.1991-2007 yılları arasında firma olarak oyun salonu işletmeciliği 93-99 yıllarında ise Fethiye Ölüdeniz de 6 yıl süreyle ADI bar isminde bar işletmeciliği yapmış ve tecrübesi ile kendini çok iyi ifade etmiştir.

0aed5c1ef3a9-anotherkafe-jpg
Another Cafe&Restaurant
Giriş06.01.2020 11:00

Kandıra Kıncıllı Köyü üzerinde yer alan cafe,  2001 yılından beri faaliyet göstermektedir.1991-2007 yılları arasında firma olarak oyun salonu işletmeciliği 93-99 yıllarında ise Fethiye Ölüdeniz de 6 yıl süreyle ADI bar ismi ile bar işletmeciliği yapmış ve tecrübesi ile kendini çok iyi ifade etmiştir. Karadeniz'in küçük Bodrum'u olan Kerpe' de Another Cafe Restaurant adıyla firma faaliyet göstermektedir. Sezon da İstanbul, Sakarya ve benzeri illerden çok sık ziyaretçi alan köy önemli bir turizm merkezidir. Gelen ziyaretçilerin mutlaka uğradığı cafe eşsiz manzarası ile sizlere lezzetli yemeklerinin yanında lezzetli görseller de sunmuş olacak. Özellikle de akşam yemeklerinize eşlik edecek olan gün batımı çok hoşunuza gidecek.

Turizm ve işletmecilik açısında uzun ve kaliteli olan firmanın tecrübesi de çok büyük. Hizmet kalitesi ve 25 yıllık işletme serüveni ile gönüllerde taht kurmuştur.

Yaz aylarında birçok çeşitte serinletici ve lezzetine doyum olmayan kokteylleri ile her yudumda ferahlaycaksınız.

Hem hafif atıştırmalıkları, hem lezzet içeriği yüksek yemekleri ile midenizin ihtiyacı olan açlığı karşılayabileceksiniz.

Cafe işletmeciliğinin yanı sıra yıllarca bar işletmeciliği, oyun salonu işletmeciliği yapan firma daha sonra tüm ilgisini restaurant ve cafe işletmeciliğine ayırmıştır.

Kerpe’nin turizm açısından kalabalık olması mekanın lehine bir durumdur. Yolcuların, tatilcilerin hatta günübirlikçilerin sahil şeridinde olması nedeniyle ilk tercih ettikleri mekandır.

Civarda yeme-içme, hizmet sektörü olarak büyük bir eksiklik bulunmaktadır. Bu kapsamda Another Cafe&Restaurant öncü mekandır.

Manzara eşliğinde eşiniz, arkadaşınız, aileniz ya da tek başınıza içkinizi içebilir, dünya mutfağı nimetlerinden de faydalanabilirsiniz. Kerpe’nin tadını çıkarmanıza yardımcı olacak mekan ortamıyla da sakin ve dingin bir yer. Bulunduğu lokasyona uyum sağlamış temiz ve şirin.

Yüz kişi kapasiteye sahip ve fiyat performans olarak da yeterlidir. Arkadaşlarınızı toplayıp rakı-balık keyfi yapmak için biçilmiş kaftan. Hoş sohbetinize mezeleri yemekleri ve müzikleri ile eşlik etmekten keyif duyacaklardır. Güler yüzlü hizmeti başarılı mutfak ekibi ve sunumda uzman servis elemanları ile kaliteli hizmet alacaksınız. Mekandan ayrılırken yüzünüzde memnuniyet gülümsemesi yerleşeceğine emin olabilirsiniz.

Hizmette öncü kuruluş sloganına sahip Another Cafe&Restaurant sizleri de ağırlamak için hizmete Kerpe de devam etmektedir. Sizin yolunuz düşerse bi uğrayın deriz.

Adres

 Kerpe Sahil Yolu, Kandıra Merkez, Kandıra, Kocaeli (İzmit)

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.