Yemek ve Kahvaltı Mekanları

Alaçatı Muhallebicisi


2012 yılında, Ege de bulunan güzellikleri ve sessizliği, kalabalık şehirlerden uzaklaşmak için gelen misafirlerine her mevsim ulaşılabilir hale getrimek amacıyla başlamıştır.

19b8ee971d0e-alacati1-jpg
Alaçatı Muhallebicisi
Giriş03.02.2020 17:31

Doğanın güzelliklerinden ilham alan Alaçatı Muhallebicisi, Ege’de olduğu gibi; gerçek meyve, keçi sütü, çikolata ve yerli salepten üretilmiş dondurması ile sütlü tatlıların servis edildiği restoranlarında doğallığı temel değer olarak benimseyerek korumuşlardır.

Fesleğen kokusunu içerisinde barındıran Arnavut kaldırımlı dar sokakları, mavi renge boyanmış tahta masaları, taş duvarlarından sarkan sardunyaları ve hanımelleriyle Alaçatı mimarisini özenle korumuşlardır. Ege’nin doğallığını, güzelliğini ve lezzetlerini büyük şehirlere, insanların özlemlerini gidermek için taşımışlardır. Kısacası artık her büyük şehirde Alaçatı Muhallebicisi sayesinde bir Ege esintisi bulunmaktadır.

2012 senesinde Alaçatı'da açılan ilk şubesi, ilk açıldığı günkü kimliğini korumanın gururunu yaşarken; şuan ki günümüzde, Türkiye genelinde 75 şube 2400’den fazla güler yüzlü çalışanı ile hizmet vermektedir. Proaktif hizmet anlayışı ile misafirlerinin ihtiyaç ve önerilerini karşılık beklemeden çözüme kavuşturmak ve Ege’nin lezzetlerini tüm Türkiye ile buluşturmak ve tatlınızı yerken kendinizi Alaçatı’da hayal etmeniz için ilk günkü samimiyeti ile çalışmaktadır. Günün farklı zamanlarında sizleri ağırlayabilen Alaçatı Muhallebicisi’nde sabahın erken saatinde el yapımı olan gözlemelerin eşlik ettiği Ege kahvaltısıyla güne başlamanın zindeliğini yaşayabilirsiniz. Ege’nin kendine has olan lezzetli ve sağlıklı yemekleriyle öğlen ve akşam öğünleri olarak yemek yiyebilir, gerçek meyve tanecikleri ve keçi sütü ile üretilen dondurmalarıyla damağınızın unutulmaz bir deneyim yaşamasını sağlayabilir ya da Alaçatı’nın eşsiz süt tatlılarıyla kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

 

Alaçatı Muhallebicisi’nin Eşsiz Ferahlığı

Alaçatı’nın kendisine özgü olan havasından esinlenerek tasarlanan mekânlarında gelen misafirlerine Alaçatı’nın ferahlığını ve doğallığını hissettirmek için oluşturulmuştur.

 

Alaçatı Muhallebicisi’nin Doğallığı

Ürünlerinin içerisinde katkı maddesi bulunmamaktadır. Doğal lezzetlerini misafirleri ile buluşturmak için her gün sizleri bekliyor.

 

Alaçatı Muhallebicisi’nin Lezzeti

Ege lezzetlerine yönelik ürünler hazırlanır ve Ege’nin kendisine özgü olan tatlarını misafirlerine tattırmak, korumak ve bunu büyütmek için çaba göstermektedir.

Lezzetlerinin damaklarda unutulmaz tatlar bırakıyor olması gelen misafirlerini daimi tutmaktadır. Bir tek lezzet açısından değil güler yüzlü hizmeti, ferahlığı ve oluşturduğu huzurlu ortam ile sizlere hoş vakit geçirme imkanı sunmaktadır.

 

Şubeleri:

Adana, Adana Gazipaşa, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Denizli, Burdur, Bursa, Eskişehir, Elazığ, Gaziantep, Isparta, İstanbul Asya, İstanbul Avrupa, İzmir, Kocaeli, Konya, Kırklareli, Mersin, Sakarya, Samsun, Van, Yalova

Adres:

Ncity AVM

İzmit, Karabaş Mah. Oramiral Salim Dervişoğlu Cad. Ncity AVM, 41040 Kocaeli

İletişim:  (0262) 323 14 90

 

Arastapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Yahyakaptan, Akasyalar Cd. No:24, 41040 İzmit/Kocaeli

İletişim: (0262) 311 65 05

 

Symbol Kocaeli Alışveriş Merkezi

Ovacık Mahallesi D-100 Karayolu Üzeri No:34 Başiskele, 41140 İzmit/Kocael

İletişim: (0262) 502 04 13

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.