Güzellik Sırları

2020 Yazı Makyaj Trendleri


Hava ısınıyor, bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz: Renkli göz farları, ışıltılı highlighterlar ve ekstra parlak lipglossları kullanmanın zamanı geldi.

0106c130a991-5ee2215c5542801cf0c64e53-jpg
2020 Yazı Makyaj Trendleri
Giriş08.07.2020 13:57

 

 

Yaz geldi ve makyaj hala güzel hissetmemizin bir parçası olarak hayatımızın içinde. Sıcak aylar, yılın en mutlu zamanlarından biri. Canlı, renkli makyaj stillerine bolca ilham veriyor. Yaz seyahatleri ve açık havada brunchlar, yüzünüzü eritmeyecek, az çaba gerektiren, yüksek etkili makyaj gerektirir. Cildimizi fresh hissetmek, kapalı mekana tıkıldığımız anlarda bile bir ayrıcalık gibi geliyor. Sıkıcı olmayan güzel bir görünümle tekrar dışarıda olmanın yeni sezonunu kutlayın.

 

Ancak dışarı çıktığımızda maske takma zorunluluğu düşünüldüğünde bu yazın makyaj trendleri gözler için yoğun dudaklar için hafif uygulamalar olacak gibi görünüyor.

 

Zaten göz kalemi hayranı olanlar için, farlarla kombinlemenin tam zamanı. Göz farı kullanımınız daha fazlaysa, cesur mat farlar deneyin. Yüzünüzün geri kalanına gelince, kızarmış yanaklar veya güneşte öpülmüş bir parıltı her zaman kusursuz seçeneklerdir.

 

Sun-Kissed Glow

 

 

Işıldayan bir cilt her zaman iyi bir fikirdir, hiçbir şey güneş tarafından öpülmüş gibi görünen cilt ve gözler kadar "yaz geldi" diye seslenemez. İhtiyacınız olan şeyler baz olarak kullanabileceğiniz bir güneş kremi, nemli görünen bir fondöten, ışıltılı allık ve bronzlaştırıcı. Bu görünümün verdiği sağlıklı ve ışıltılı görüntüyü seveceksiniz. Daha ıslak bir görüntü için toz ürünler kullanmamayı tercih edebilirsiniz.

 

Grafik Eyeliner

 

 

Bu görünüm geçen yıl popülerlik kazanmaya başladı ancak bu yıl biraz farklı. Bu yılki grafik göz makyajı görünümü, dramatik olmaktan ziyade, ekstra dikkat çekici olması için çeşitli tonları kullanırken aynı zamanda da basit tutmakla ilgili. Zahmetsiz görünen ama aynı zamanda havalı bir görünüm için grafik eyeliner gibi yaratıcı makyaj trendlerini deneyebilirsiniz. Çizgiler hem sanatsal hem eğlenceli aynı zamanda göz alıcı duracaktır.

 

Pembe Tonlu Allık

 

 

Doğal makyaj görünümü 2020'nin en büyük trendlerinden biri ve görünüşe göre birçok kadın bunu tercih ediyor gibi görünüyor. En donuk veya en uykulu kişiyi bile taze, genç gösterecek bir güzellik ürünü varsa, şüphesiz ki o da allık, tam olarak pembe allık. Yanaklarınızla elmacık kemiklerinizle bütünleşmiş doğru pembe tonda bir allıktan başka daha güzel görünmenizi sağlayacak hiçbir şey yoktur.

 

Saten Bitişli Rujlar

 

 

Çok parlak olmayan ama mat da olmayan saten rujlar 2020 yazının trendi. Saten dudak trendi günümüzde giderek daha popüler hale geliyor. Mat rujların aksine biraz daha parlak ve yumuşaktırlar. Diğer tipik ruj görünümleriyle karşılaştırıldığında, saten rujlar biraz daha kremsi ve parlaktır. Taze ve fresh bir görüntü elde etmenizi sağlarlar.

 

Fırçalanmış Kaşlar

 

 

İnce kaşların kesinlikle modası geçmiş durumda. İnsanlar doğal olarak dolgun ve kabarık bir kaşın gücünü benimsedikçe, güzellik endüstrisinde herkes için taranmış parlak kaşlar popüler hale geldi. Bakışlara güç katıyor ve gözleri anında yukarı kaldırıyor. Kaş sabitleyicileri ile bu görüntüyü kolaylıkla elde edebilirsini. Saç renginize uygun bir kaş kalemi ile de seyrek bölgeleri doldurabilirsiniz.

 

Pastel Farlar

 

 

Neyse ki, şık bir göz makyajı dikkatleri yüzümüzdeki maskenin üstünden çekip gözlerimize odaklanılmasına olanak sağlayabilir. Pastel renkler, 2020'de makyajınızı büyük ölçüde etkileyecek. Tatlı sarılar, pembelerden rüya gibi mavilere ve yumuşak morlara kadar bir çok renk ile cüretkar bir görünüm için makyajınıza renk katabilirsiniz.
 

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.